Gay Arkadaşlık Sitesi LGBT Gay, Sanal Platform

Gay arkadaşlık ve Lgbt gay arkadaş sanal platform’u sitemiz içerisinde bulunmaktasınız, sitemiz kesinlikle sadece gay cinsel sohbet içerikli bir site değildir.

Bu doğrultuda cinsellik kanalları haricinde diğer global odalarda herhangi 18+ içerik paylaşmak kanal genellerinde cinsel muhabbetlere girmek yasaktır. Sizler gibi arayışınta olan kullanıcılarla sohbet ederken daha güzel bir ortamda bulunmayı istersiniz, bizler tüm çalışmalarımızı.

Bir çok değişik nedenle giriş yapan mobil gay arkadaşlık sitesi içerisinde olan kullanıcılarımızın bu gibi nedenlerden tadının kaçmasına müsade etmiyoruz.

Sohbet tutkudur sadece rumuzların olduğu sanal gay platformunda seviyeyi korumak herkesin başlıca görevlerindendir. Olası bir durumda kendinizi konu ile alakalı olarak, doğrudan #OperHelp kanalında anlaşılır kısa, net şekilde ifade ediniz. Teknik ekibimiz konularla ilgilenecektir.

Gay arkadaşlık sitesi kurallarından bazıları;

1. Diğer sitelerin reklamlarını yapmak yasaktır.
2. Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının ihlali kişileri zor durumda bırakmak,
3. Sohbet akışını kötü sözler, floodlar ile baltalamak yasaktır..
4. Gay Cinsellik odaları haricinde cinsel içerikli sohbet etmek, bunda ısrarcı davranmak yasaktır.

Gay arkadaşlık Sitesi içerisinde haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız örn. size karşı tehdit, ve küfür içeren sözlerle muhatap kalırsanız;

#OperHelp – kanalında ki Operator kişilerle doğrudan temasa geçebilirsiniz, bu ve benzeri kuralların ihlali sonucunda sunucudan zamanlı ya da zamansız uzaklaştırılabilir ceza-i işleme tâbi tutulabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz rumuza engel getirme hakkını ve siteden uzaklaştırılmanızı kendimizde saklı tutmaktayız.

Gabile Gay Arkadaşlık, Mobil Gay Chat Platform

Sanal Gay sohbet Platformların ve Mobil Gay Sohbet Odalarının diğer insanlarla oluşturduğu iletişimin getirisi(faydaları), bir çok gerçek kullanıcıyla diyalog kurmanın en yeni güvenilir üstelik tamamen ücretsiz adresidir.

İnsanlarla konuşun onları anlayın kendinizi ifade etmenin ve anlaşılabilirliğiniz mutluluğunu yaşayın/yaşatın.

Sizinle aynı duygu düşüncedeki insanlara daha kolay erişmek için Gabile Sohbet Gay Arkadaşlık Sitesi sizlere kendi topluluğunuzu oluşturma fırsatı sunmakta.

Gündelik yaşantınızda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz, sizi sanki kimse anlamıyormuş gibi gönül kırıklıklarınızı yazılı bir ortamda bulunduğunuzu unutmadan duygu ve düşüncelerinize, ilgi alanlarınıza uygun insanlarla bir arada olacağınız Gay Sohbet Platform’u binlerce insanı size yakın kıldı öyleyse doğru insan için yapmanız gereken kayıtlı ya da kayıtsız bir rumuz belirleyip bu dünyaya giriş yapmak olacaktır.

İnternetin bir getiriside sadece rumuzların olduğu bir sosyal gabile alternatif Gay Sohbet Odası içerisinde herkesin ve şartların eşit olması çekingen bir insan çok daha girişken ruh ile kendini dile getirebilir kişilerin dikkatini çekebilir, güzel duygular bunlar, kendinizi şımartın! siz hakediyorsunuz.

Kanal genelinde yağacağınız muhabbetler kuracağınız diyaloglar fikirlerinizin bir çok kişi tarafından izleniyor olasılığı çok yüksek olmakla birlikte, sizi kendine yakın hisseden insanlar olacaktır.

Bununla beraber sizinde söyleşiden kendinize pay çıkarıp yeni fikirler edinmenizi sağlayacaktır.

Aktif gay sohbet, pasif gay sohbet olarak sadece cinselleştirmekten yana değiliz, seviyeli, hoşgörülü, anlayışlı kalıcı gay arkadaşlıklar edinebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir